اتاق داد و ستد

یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های زندگی روزمره، داد و ستد کردن است که از خرید یک خوراکی آغاز می‌شود تا خرید کالای دست دوم، مذاکرات تجاری و انعقاد قرارداد.

۷ تا ۱۰ سال

داد و ستد

۲ تا ۷ نفره

۱۲۰ دقیقه

چرا داد و ستد؟

داد و ستد کردن یکی از ابتدایی‌ترین مهارت‌هایی است که بشر کسب کرده است. ولی بسیاری از افراد مهار‌ت‌های لازم را برای انجام یک معامله خوب ندارند. در جریان یک فرایند داد و ستد مهارت‌هایی از قبیل ارزیابی قیمت و کیفیت کالا یا خدمت و چانه‌زنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علاوه همه‌ی ما به مهارت خرید و فروش کالای دست دوم نیاز داریم که در این اتاق آموزش داده می‌شود.

ویدیوی معرفی اتاق داد و ستد

بودجه یعنی برنامه و بودجه ریزی یعنی برنامه ریزی. در این اتاق کودک شما مهارت برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف مالی خود را میاموزد.

انتخاب کردن به معنای از دست دادن نیز هست با هر تصمیم و انتخاب فرصت‌های دیگر را از دست می‌دهیم و برنده کسی است که بیاموزد چطور بهترین فرصت را انتخاب کند.

معامله­‌کردن از خرید و فروش یک خوراکی آغاز می­شود تا مذاکرات تجاری و انعقاد قرارداد. در این اتاق کودکان شما مهارت‌ معامله کردن را فرا می‌گیرند.

نیکوکاری و کمک به هم‌نوع بخشی از سواد مالی است. درست کمک کردن و از خودگذشتگی برای توسعه جمعی مفاهیمی هستند که در اتاق نیکوکاری کودکان خواهند آموخت.

در این اتاق کودکان با مفاهیم سواد مالی با استفاده از روش هایی از قبیل معامله پایاپای آشنا خواهند شد.

ویدیوی معرفی فردا کیدز

شروع سفر سواد مالی افراد برای موفقیت­‌های مالی آنها در آینده غیرقابل انکار، مهم و حیاتی است.
یادگیری اصول اولیه توانایی مالی از زمان کودکی شروع می‌­شود، حال آنکه به این مهارت‌ها در مدارس پرداخته نمی‌شود.

شخصیت‌ اتاق معامله گری

شواهد مبین آن است که ساختارها و آموزشهای موجود، پاسخگوی نیازهای کودکان فعلی نیست و آموزش و پرورش با مهم ترین تحول صد سال اخیر مواجه است. سواد مالی به معنای دانش و مهارت های مورد نیاز برای تصمیم گیری های مالی مهم است. هر روز هزاران نفر تصمیم می‌گیرند .

توجه!

 1. کودکانی که در این اتاق ثبت‌نام کرده‌اند، به همراه خود یک اسباب‌بازی پلاستیکی قابل شستشو داشته باشند.
 2. اسباب‌بازی یک اسباب‌بازی دسته دوم یا مازاد باشد که کودکان اسباب‌بازی‌های خود را با هم معاوضه کنند.
 3. ارزش اسباب‌بازی حدود ۳۰۰ هزار تومان باشد.
 4. حتما قوانین بالا را رعایت کنید تا فرصت یادگیری را از کودکانتان نگیرید.
لطفا راهنمای رزرو اتاق را ببینید

زمان آموزش عزیزان خود را رزرو کنید

[bookly-form category_id=”9″ hide=”categories,staff_members,date,week_days,time_range”]

قوانین و مقررات فرداکیدز

 • اتاق­‌ها برای کودکان گروه سنی ۷ تا ۱۰ سال طراحی شده است. از این رو، اتاق­‌ها برای سایر کودکان یا سخت خواهد بود و یا بسیار ساده. ضمن این که اپر کودکان با محتوای اتاق ارتباط برقرار نکنند، بر یادگیری سایرین نیز اثر خواهند گذاشت. لذا از پذیرش کودکانی که خواندن و نوشتن بلد نیستند و یا بیش از ۱۰ سال سن دارند در این مرحله معذوریم.
 • لطفاً حتماً ۲۰ دقیقه قبل از شروع زمان بازی در محل حاضر باشید. همه کودکان در زمان تعیین شده به صورت همزمان وارد اتاق می‌­شوند و به صورت همزمان خارج می‌­شوند، تأخیر در زمان ورود کودکان میسر نیست و باعث بر هم خوردن جریان بازی و روایت اتاق­‌ها می‌­شود.
 • کودکان هیچ وسیله­‌ای برای ورود به اتاق­‌ها نیاز ندارند و همه ابزار‌های آموزشی مورد نیاز از سمت مجموعه فراهم خواهد شد. به جز عزیزانی که اتاق معامله‌­گری را انتخاب کرده‌اند، و باید بچه­‌ها به همراه خود یک اسباب‌­بازی داشته باشند، هیچ وسیله دیگری همراه کودکان نباشد.
 • در هر اتاق یک زمان بریک ۱۰ دقیقه‌­ای جهت پذیرایی از کودکان شما (آبمیوه، شیر و کیک) در نظر گرفته شده است. خوراکی به همراه نداشته باشید. در صورتی که فرزند شما محدودیت غذایی خاصی دارد در بدو ورود به مسئول پذیرش اطلاع دهید.
 • پس از پذیرش فرزندان و ورود به اتاق­‌ها اطلاعات تماس خود شامل شماره موبایل و‌ایمیل را به مسئول پذیرش بدهید. گزارشی از عملکرد فرزندتان برای شما ارسال خواهد شد.
 • پارک فناوری فردا یک فضای کار اشتراکی است، لذا از تردد در سایر بخش­‌های مجتمع جدا خودداری فرمائید. در مجموعه فردا کیدز فضای مناسبی برای استراحت، مطالعه و استفاده از امکانات کافی­‌شاپ فراهم شده است.
 • جهت حفظ بهداشت و آموزش مؤثر امکان بازدید اتاق­‌ها توسط والدین و همراهان وجود ندارد. تنها می‌­توانید از تلویزیون­‌هایی که در اتاق انتظار قرار داده شده است، کودکان خود را نظاره­گر باشید.
 • قوانین کنسل کردن اتاق رزرو شده:
  ۷۲ ساعت قبل از وقت تعیین­‌شده، رایگان.
  از ۷۲ ساعت تا ۴۸ ساعت قبل از وقت، ۷۰ درصد مبلغ عودت داده خواهد شد.
  از ۴۸ ساعت تا ۲۴ ساعت قبل از شروع بازی، ۵۰ درصد مبلغ عودت داده خواهد شد.
  پس از این زمان تنها ۲۵ درصد مبلغ عودت داده می‌­شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *