line-about

همراه شما هستیم

برای ارتقاء سواد مالی کودکانتان

درباره ما

ما در مجموعه کودکان فردا، بر روی آینده سرمایه‌گذاری می‌کنیم و سبک زندگی فردا را آموزش می‌دهیم. مهارت‌های امروز به درد زندگی فردا نمی¬خورند! معتقدیم که توسعه آتی کشور از طریق نیروی انسانی خواهد بود و نه نفت، معدن و ساختمان!

چرا ما؟

پس از سال­ها تحصیل و تدریس در حوزه اقتصاد و سواد مالی، نیک می­دانیم که مسئله بسیاری از افراد، خانوارها و کسب و کارها فقدان سواد مالی است. فارغ از این که افراد چقدر باهوش هستند و یا سطح تحصیلات و مهارت آنها در کسب و کارهای مختلف چقدر است، همگی نیاز به آموزش سواد مالی دارند، چرا که فقدان سواد مالی می­تواند زحمات یک فرد، یک خانواده و یا یک کسب و کار را بر باد دهد!

از این رو، بهتر است که آموزش سواد مالی هر چه سریعتر و پیش از انجام سعی و خطا و ضرر و زیان­دیدن آغاز شود. چه بهتر که از کودکان آغاز کنیم که لوج سفید هستند و آموزه­ها را برای زمان طولانی­تری نیاز دارند. به علاوه، آموزش رفتارهای صحیح اقتصادی برای افرادی که عادت­های غلط دارند بسیار زمان­بر خواهد (اگر نگوئیم ناممکن است).

بودجه یعنی برنامه و بودجه ریزی یعنی برنامه ریزی. در این اتاق کودک شما مهارت برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف مالی خود را میاموزد.

داد و ستد کردن یکی از ابتدایی‌ترین مهارت‌هایی است که بشر کسب کرده است. ولی بسیاری از افراد مهار‌ت‌های لازم را برای انجام یک معامله خوب ندارند. 

انتخاب کردن به معنای از دست دادن نیز هست با هر تصمیم و انتخاب فرصت‌های دیگر را از دست می‌دهیم و برنده کسی است که بیاموزد چطور بهترین فرصت را انتخاب کند.

معامله­‌کردن از خرید و فروش یک خوراکی آغاز می­شود تا مذاکرات تجاری و انعقاد قرارداد. در این اتاق کودکان شما مهارت‌ معامله کردن را فرا می‌گیرند.

نیکوکاری و کمک به هم‌نوع بخشی از سواد مالی است. درست کمک کردن و از خودگذشتگی برای توسعه جمعی مفاهیمی هستند که در اتاق نیکوکاری کودکان خواهند آموخت.

در این اتاق کودکان با مفاهیم سواد مالی با استفاده از روش هایی از قبیل معامله پایاپای آشنا خواهند شد.

ضرورت آموزش سواد مالی به کودکان

  • ایجاد پایه های قوی برای مدیریت پول (مهارتی برای همه عمر)
  • ایجاد عادت مسئولیت‌پذیر: آموزش سواد مالی به کودکان کمک می‌کند تا عادت‌های مسئولانه خرج کردن و پس‌انداز کردن را توسعه دهند.
  • استقلال مالی: با درک مفاهیم مالی، کودکان اعتماد به نفس لازم برای مدیریت موثر پول خود را به دست می‌آورند و استقلال و اتکا به خود را تقویت می‌کنند.

هدف ما

هدف ما در فردا کیدز، آموزش مالی به کودکان را به یک تجربه هیجان‌انگیز و مفهومی تبدیل کنیم. ما با اعتقاد به این واقعیت شروع می‌کنیم که سواد مالی از کودکی باید آغاز شود.
امیدواریم که ارائه محتواهای جذاب و آموزنده‌ای در فردا کیدز به کودکان کمک کند تا در آینده، با مسائل مالی بهتری آشنا شوند و تصمیم‌گیری‌های هوشمندانه‌تری برای زندگی شخصی و مالی خود اتخاذ کنند.

همین الان رزرو کنید !

از شما بابت همراهی و اعتمادتان سپاسگزاریم. با فردا کیدز همراه باشید تا با کمک به هم، کودکان را به یک آینده مالی پررنگ‌تر و موفق‌تر هدایت کنیم.

تیم ما

تیم ما متشکل از افراد متخصص و با تجربه در حوزه اقتصاد، روانشناسی و بازیگریست. با کمک این تیم مجموعه ای از آموزش های خلاقانه، جهت ارتقاء سطح سواد مالی کودکان طراحی شده است.

فاطیما سرلک

شکوفه حیدریان

امیر عبدی

نسترن پاکدامن

تهمینه شاه‌گلدی

امیرافسر شیبانی

معصومه پاسیار

ورود به سایت
نام کاربری / ایمیل / شماره موبایل خود را وارد کنید
بازیابی کلمه عبور
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
ورود به سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ثبت نام در سایت
شماره موبایل / ایمیل را تایید و اطلاعات را تکمیل کنید
ثبت نام در سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر